למה וורדפרס

למה לבחור בוורדפרס (WORDPRESS)

אתר trends.builtwith.com מציג נתונים קצת שונים, אבל עדיין מספרים מרשימים מאוד:

מדובר במערכת ניהול תוכן הפופולרית ביותר. להלן מספר נתונים שיכולים להמחיש את זה:

נתונים מאתר cmsusage.com:

פופולריות של המערכת ניתן לראות גם בבקשות חיפוש של גוגל:

להלן מספר יתרונות בולטים:

התקנה קלה ומהירה

מפתחים אומרים  " 5 דקות וסיימנו" והם לא משקרים. אתר וורדפרס מותקן ממש במהירות ובקלות.

קל לשימוש

אנחנו מאמינים שכל מערכת ניהול חייבת להיות קלה וידידותית לשימוש. WORDPRESS עומדת בזה ב100%. מערכת ניהול קלה ומובנת כבר מדקות הראשונות של שימוש.

תוספות

מערכת וורדפרס מגיע עם המון פונקציות מובנות. אם לא יספיק לכם, יש ספריית תוספות שכוללת יותר מ35.000 הרחבות ותוספות לאתר שלכם, חלק גדול מהם, בחינם (כולם אוהבים בחינם). לצורך השווה בספריית JOOMLA יש קצת יותר מ7.000, וDROOPAL יכול להציע לכם 17.500.

תבניות עיצוב

עבור WORDPRESS נבנו המון עיצובים שניתנים להורדה והתקנה עצמית, חלק גם בחינם. חלק מהם ניתן למצוא באתר הרשמי של וורדפרס, וחלק גם באתרים של מעצבים ומתכנתים שונים.
תבניות שמותאמות לעברית יש פחות, אבל עם קצת מאמץ ניתן למצוא, וגם יש פרילנסרים או חברות שיכולות להתאים לכם כל תבנית לכתיבה בעברית.

תמיכה במכשירים ניידים

קרוב ל40% גולשים באתר משתמשים במכשירים ניידים. לכן חשוב מאוד שהעיצוב של אתר יהיה מותאם. רוב העיצובים של וורדפרס מותאמים לתצוגה במכשירים ניידים.

כאשר אתם בוחרים תבנית עיצוב, הקפידו לבדוק שהעיצוב מותאם (responsive design), כדי להגיע לקהל רחב יותר. בנוסף, גוגל נותן עדיפות לאתרים שמותאמים למכשירים ניידים.

SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש)

קיומו של אתר הוא משמעותי רק אם אנשים באים אליו. יעקר הגולשים נכנסים לאתר דרך מנועי חיפוש. מיקומכם בתוצאות החיפוש תלוי לא רק בתוכן האתר, פוזיציות במנועי חיפוש תלויות גם באיכות דפים שיוצרת מערכת ניהול. הקוד שנוצר על ידי וורדפרס הוא אידיאלי מנקודת המבט של מנועי חיפוש.

תיעוד ותמיכה

באתר הרשמי של וורדפרס תוכלו למצוא מדריכים רבים לשימוש במערכת. בנוסף, ישנם המון מדריכים הפזורים באינטרנט שיכולים לעזור לכם לפתור כל בעיה בתפעול האתר.
כמובן, יש גם אתר ישראלי וורדפרס בעברית עם המון מידע וערה.

 

 

Comments

comments

תמונות חינמיות

תמונות חינמיות

מציאת תמונה טובה עבור האתר או הבלוג שלך היא כמו למצוא אוצר, ועדיין זה מאוד חשוב לא להפר זכויות יוצרים. היום קיימים המון אתרים שמאפשרים להוריד תמונות לאתר, אך חלק גדול

המשך ›
למה וורדפרס

למה וורדפרס

להלן מספר יתרונות בולטים: התקנה קלה ומהירה מפתחים אומרים " 5 דקות וסיימנו" והם לא משקרים. אתר וורדפרס מותקן ממש במהירות ובקלות. קל לשימוש אנחנו מאמינים שכל מערכת ניהול חייבת להיות קלה וידידותית

המשך ›
למה צריך אתר אינטרנט?

למה צריך אתר אינטרנט?

פרסום מידע מפורט על החברה שלכם, שירותים, דרכי יצירת קשר וכתובת. אתר אינטרנט מספק מידע ללקוחותיכם כל השנה בכל שעה. אתם יכולים לציין קישור לאתר שלכם בכרטיסי ביקור, חומרי פרסום, מנועי חיפוש

המשך ›

צור קשר

לקבלת הצעת מחיר או פרטים נוספים, שלחו לי הודעה ואני אשמח לחזור אליכם
או התקשרו 052-568-1341© כל הזכויות שמורות ל 5plus.co.il